دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


    

دانشجویان تحصیلات تکمیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۱ | 
AWT IMAGE 
 
AWT IMAGE 
 

لیست اسامی مشخصات دانشجویان کارشناسی ارشد اتاق عمل ورودی نیمسال 95-94، پست الکترونیکی
 
نام و نام خانوادگی پست الکترونیکی
مصطفی صادقی Mosto3kardash@gmail.com
توحید تمر زاده towhidtmz@yahoo.com
نسرین قنبری نکو Yasganbary@yahoo.com
سجاد فتح الهی Fatolahi.sajad@yahoo.com
علیرضا بیرامی Alirezaku1989@gmail.com
Alirezaku1989@yahoo.com
علی اکبر بزرگوار Aliakbar.bozorgava@gmail.com
سارا محمدی Smohamadi91070@gmail.com
زهرا فروتن Khaiiam@yahoo.com
پیمان رضا قلی Paimanrezagholy@gmail.com
سهراب نصرتی Sohrab.nosrati71@yahoo.com
رضا فیضی Fayzireza1371@gmail.com
فاطمه جبینیان Fatemahjab@yahoo.com
نسرین کمالی Nasrin524@yahoo.com
زهرا نوری خانقاه Ccs_zahra@yahoo.com
Z_noori86@yahoo.com
محمد فریاب اصل Faryab.mohammad@yahoo.com
مریم دنیایی
 

لیست اسامی مشخصات دانشجویان کارشناسی ارشد اتاق عمل ورودی نیمسال 96-95، پست الکترونیکی
 
نام و نام خانوادگی پست الکترونیکی
سحر کرمی bahar13641368@yahoo.com
سمانه قاسمی samane.ghasemi91@gmail.com
آذین عرب خزاعی azinkhazaie721@gmail.com
آذر عرب خزاعی a.avabkhazaie@gmail.com
فریبا کشاورز Keshavarz71f@yahoo.com
شیدا احمدی Sheyda.ahmadi7171@gmail.com
زهرا جانبانی z.janbani@gmail.com
فاطمه وافی ثانی vafi@yahoo.com
نجمه سمیعی Najme1347@gmail.com
الهام رمضانپور Elham6460@gmail.com
ندا رشیدی Neda.r1723@gmail.com
ندا نیکوزاده Neda-nik402@yahoo.com
سینا حقی haghisina@yahoo.com
رضا محبی Reza.t.s.10050@gmail.com
عباس خلیل پور Abbas.khalilpor@gmail.com

لیست اسامی مشخصات دانشجویان کارشناسی ارشد اتاق عمل ورودی نیمسال 97-96، پست الکترونیکی
 
نام و نام خانوادگی پست الکترونیکی
افسانه عسکرخواه حسن کیاده Afsanehask7@gmail.com
مرضیه فرحزادی Farahzadi.m@tak.iums.ac.ir
درین نیکبخت Dorrinblue@gmail.com
فرهاد شفیعی Farhadshafiei1991@gmail.com
نازنین صراف شهری Nazaninsarraf95@gmail.com
اسماعیل تیموری Tesmaeil@yahoo.com
نجمه قیامی کشتگر Ghiamikeshtgar@gmail.com
محمد پاینده Mohammad.payandeh71@gmail.com
حامد تقی لو TAGHILOO.ZUMS@yahoo.com
مائده اخوان ضیابری Maedeakhavan@yahoo.com
وحید رحمانی Vahid.rahmani.73@gmail.com
سیده رویا نظری Naariro2@gmail.com
محمد عرب سرخی میشابی Mh.arabsorkhi@yahoo.com

 

دفعات مشاهده: 1597 بار   |   دفعات چاپ: 103 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر