دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

آغاز ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۹ | 

زمان‌بندی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد/ آغاز فرآیند ثبت‌نام

اطلاعیه

مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت زمان بندی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت را اعلام کرد.

به گزارش مفدا ایران ، علاقمندان به شرکت در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت می‌توانند تا ۱۵ بهمن ماه از طریق آدرس     http:quran.behdasht.gov.irدر این دوره از جشنواره ثبت نام کنند. پس از اتمام مهلت ثبت نام در جشنواره، دانشگاه‌های علوم پزشکی حداکثر تا ۱۵ اسفند ماه فرصت دارند بخش آوایی را در دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار کنند و لازم است CD تلاوت نفرات برتر بخش آوایی حداکثر تا ۲۵ اسفند ماه به مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ارسال شود.

بخش معارف قرآنی در مرحله دانشگاهی ۲۹ بهمن از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت سراسری در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود و مهلت برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات تیمی۳۰ بهمن تا ۲۰ اسفند ماه است.

آزمون مرحله سراسری بخش معارف قرآنی ۲۷ فروردین ۹۸ ساعت ۱۱ صبح برگزار می‌شود و نتایج برگزیدگان بخش آوایی و معارف قرآنی تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

آثار بخش‌های غیر حضوری جشنواره ۱۸ تا ۲۲ خرداد ماه جمع آوری شده و نتایج بخشهای هنری، ادبی، فن‌آوری، پژوهشی تا پایان تیر ماه ۹۸ اعلام می‌شود.

مرحله سراسری بخش آوایی دهه اول شهریور ۹۸ خواهد بود و دانشگاه‌ها تا ۲۷ شهریور ماه آثار حجمی را دریافت خواهند کرد.

آیین نامه اجرایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت نیمه دوم آبان ماه به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شد. ثبت نام در این جشنواره آغاز شده و تا ۱۵ بهمن ادامه دارد.

بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در هفت بخش آوایی، معارف قرآنی، پژوهشی، فن آوری، ادبی، هنری، تیمی و ۴۴ رشته دهه اول شهریور ماه سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.

برای دانلود آیین نامه بیست وچهارمین جشنواره قرآن وعترت اینجا کلیک کنید.CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 96 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر